CZ | SK | EN | RUS
Chytrá dezinfekce
Špičkový univerzální dezinfekční přípravek
...jaké zvíře máte doma?

O CHIROXU

CHIROX je špičkový práškový dezinfekční přípravek s mycími účinky na bázi moderního aktivního kyslíku. Jedná se o univerzální dezinfekci pro nejširší oblast použití s vysokou účinností a výhodnými uživatelskými vlastnostmi. Přípravek neobsahuje chlór.


Tento přípravek byl původně určený pouze pro  profesionální oblast, kde se už přes 10 let s úspěchem používá. Dnes se CHIROXEM běžně dezinfikuje ve velkých chovech zvířat, v potravinářství a ve zdravotnictví, kde jsou značné požadavky na účinnost dezinfekce v náročných podmínkách (nízká teplota, infekční mikroby, znečištění). Jeho velkou výhodou je jeho univerzálnost a hlavně možnost použití v přítomnosti lidí i zvířat.


Díky svým výborným uživatelským vlastnostem si ale přípravek získává stále více přívrženců mezi drobnými chovateli zvířat a domácích mazlíčků. Zde má široké uplatnění v preventivní dezinfekci zvířecích příbytků pro zachování zdraví zvířát. V případě potřeby zlikvidovat vzniklou infekci je ale také velkým pomocníkem. Aby byl k dostání také pro tyto zákazníky, rozhodli jsme se vyrábět také malá balení a umístit je na maloobchodní trh.
Našim přáním je, abyste nejen Vy, ale  i Vaše zvířátka byli s CHIROXem spokojení.

 

 

 

 

...aktuality a novinky

Váš dotaz

Zákaznický servis

Schulkecz@schuelke.com

Schulke CZ, s.r.o., Lidická 445, Bohumín, Czech Republic

Používejte biocidy bezpečným způsobem.
Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Chirox