CZ | SK | EN | RUS
Chytrá dezinfekce
Špičkový univerzální dezinfekční přípravek
...jaké zvíře máte doma?

FAQ- často kladené otázky

Kde bych mohl koupit Chirox?

CHIROX zakoupíte přes webový portál www.chytradezinfekce.cz . V malých baleních jej můžete zakoupit také v prodejnách chovatelských potřeb značky Zvěrokruh (často jsou v obchodních centrech), případně si jej můžete objednat v lékárnách, nebo jinde na internetu. Více informací naleznete v sekci Kde CHIROX koupíte

 

Lze Chirox použít k dezinfekci pitné vody?

Bohužel tento přípravek není k tomuto účelu vhodný, protože obsahuje čistící složky.

 

Kolik kg si mám koupit, když potřebuji vydezinfikovat stáje pro koně?

Záleží na velikosti stáje, způsobu aplikace a zvolené koncentraci roztoku. Při aplikaci postřikem je spotřeba cca 300-500 ml roztoku na m2 plochy. Pokud budeme používat 1% koncentraci, vystačí nám 1 kg na přípravu 100 l roztoku. S 1 kg jsme tedy schopní vydezinfikovat plochu 200-300 m2.

 

Funguje Chirox také na střevní parazity zvířat?

Bohužel ne, zde doporučujeme zvířata důkladně odčervit a pravidelně vyklízet veškeré výkaly (stáje, klece, kotce i výběhy). Výborně na zárodky parazitů působí sluneční záření. Pastviny pro koně je vhodné zaorat.

 

Můj pes trpí infekcí MRSA, můžu použít Chirox na dezinfekci jeho dek?

Ano, CHIROX bude spolehlivě fungovat i na tento druh rezistentní bakterie

 

Jak CHIROXEM dezinfikovat domácí saunu?

CHIROXem můžete pravidelně čistit a zároveň dezinfikovat Vaši saunu. Připravte si 1% roztok. Tímto roztokem otřete dřevěné lavice a podlahu sauny. Není nutné saunu oplachovat. Možné je také pořídit si ruční přenosný postřikovač a roztok CHIROXu aplikovat postřikem.

 

Můžu CHIROX používat i na dezinfekci hraček pro mé batole? Není pro mé děti nebezpečný?   

Nemusíte se obávat. CHIROX je velmi šetrný a po použití se rozkládá v přírodě na neškodné látky. Hračky omyjte v 1% roztoku CHIROXU, nechejte roztok působit a na závěr je důkladně opláchněte pod tekoucí vodou. Takovéto použití je naprosto bezpečné pro vaše dítě, i když si bude hračky poté vkládat do pusy. CHIROXEM můžete také čistit a dezinfikovat i hračky molitanové, plyšové a textilní.

 

...aktuality a novinky

Váš dotaz

Zákaznický servis

Schulkecz@schuelke.com

Schulke CZ, s.r.o., Lidická 445, Bohumín, Czech Republic

Používejte biocidy bezpečným způsobem.
Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Chirox